http://www.hvp-uc.se/images/personal/Nisse-city%20kopiera.jpg

HemFöretagetPersonalTjänsterProjektTillverkningProdukterLediga jobbTill saluKontakt

 



Peter
Peter Andersson 035-17 76 01 (Ventilation)
peter@hvp-uc.se
Uno
Uno Carlsson 035-17 76 12 (Smide)
uno@hvp-uc.se
Pelle
Per-Anders Andersson 035-17 76 03 (Ventilation)
per-anders@hvp-uc.se
Hans
Hans Gudmundsson 035-17 76 14 (IWS)
hans@hvp-uc.se
Rolf
Rolf Ågardt 035-17 76 02 (Stålkonstruktion)
rolf@hvp-uc.se
andreas
Andreas Stagh 035-17 76 25 (Tillverkning vent)
andreas@hvp-uc.se

 

 


Service Ventilation

 

micke
henrik
lennart
Mikael Persson 035-17 76 05
mikael@hvp-uc.se
Henrik Berggren 0705-21 69 51
henrik@hvp-uc.se
Lennart Pettersson 0708-37 71 71

 

 

 

 

 

 

Hem - Företaget - Personal - Tjänster - Projekt - Tillverkning - Produkter - Lediga jobb - Till salu - Kontakt